Hrajme zodpovědně

Systém včasné detekce problémového hraní

V České republice mají sázkové kanceláře, například z důvodu povinné registrace a jiných zákonných povinností, k dispozicí řadu dat a informací. To, podobně jako v dalších západních zemích, otevřelo prostor

Nejen práce, základem je životní pohoda

Od května 2020 Fortuna sídlí v moderním kancelářském komplexu Churchill v Praze na Vinohradech. Ten vedle ideální polohy a dostupnosti nabízí i veškeré vymoženosti a komfort, který nesouvisí jen s prací jako takovou. Každá firma, která od svých zaměstnanců očekává spolehlivost a zodpovědnost při plnění úkolů, k tomu musí vytvářet podmínky a zároveň oplácet stejnou mincí.

200 květin pro zdravější pracovní prostředí.

41 LED panelů s aktuálními informacemi z firmy 24/7.

42 zasedacích místností v budově Churchill pro efektivní spolupráci.

350 káv denně od profesionálního baristy.

50 kg čerstvého ovoce každý týden.

2–3 dny v týdnu na home office.

Zdravé pracovní prostředí, dostatek světla a místa pro klidnou práci i hromadná setkání jsou standardem. Vytvoření pracovní a ve výsledku i životní pohody je ale širší téma, kterému se Fortuna v poslední době věnuje velmi intenzivně. Well-beingový program, který firma svým zaměstnancům v uplynulém roce představila prostřednictvím, workshopů, přednášek a tematických článků radí a doporučuje nejenom, jak udržet vyvážený work life balance. Dává konkrétní osvědčené rady, jak pracovat efektivně, jak si udržet dostatek času na koníčky a rodinu, jak správně jíst, spát, sportovat nebo jak si udržovat čistou mysl.

K tomu všemu přispívá nejenom využívání nejmodernějších komunikačních a informačních systémů, které zvyšují efektivitu, ale i servis, který jde well-beingu naproti. Všechny druhy kávy ve vlastní kavárně od profesionálního baristy, Yuzu Tea, čerstvé ovoce, snídaně, grill party na terase, řemeslná pekárna nebo Sklizeno automaty, to vše je k dispozici pro doplnění energie doslova pod jednou střechou.

Výrazná změna se v posledních letech dotkla i zaměstnanců na pobočkách, které se přesouvají do komfortních prostorů nákupních center. Dávno pryč je doba ručního vypisování tabulí nebo tisku stovek papírů s nabídkou. Vše je dostupné automaticky na led panelech a televizích.

Důležité jsou i prostory pro odpočinek, které umožňují rychle se odreagovat a vyčistit si hlavu. Přirozenou součástí kanceláře je tak relax zóna s konzolí Playstation, stolním fotbálkem, kulečníkem, ping pongem nebo šipkami. Všem je pak k dispozici i rozlehlá terasa s výhledem na celou Prahu.

Poslední roky ukázaly, že ke spokojenosti a efektivnímu využití času napomáhá flexibilita. Během covidu se celá organizace velmi rychle přizpůsobit a zaměstnancům vytvořila podmínky pro plnohodnotnou práci z domova. Pozitivní zkušenost se pak odrazila v zavedení takzvaného hybridního pracovního modelu, který tam, kde je to možné, umožňuje pružné nastavení práce v kanceláři a z domova k oboustranné spokojenosti.