Hrajme zodpovědně

Přínos společnosti

400 milionů korun ročně do sportovního prostředí

Podporujeme český sport

1,5 milionu korun ročně na dárky pro fanoušky

Spokojený fanoušek se ke sportu pravidelně vrací

50 zastávek unikátní fotbalové střelnice

Bavíme sportovní fanoušky

Fortuna je odjakživa spojena se sportem, konečně naprostá většina kurzových sázek, kterým se společnost věnuje, směřuje právě na výsledky sportovních událostí. Prostřednictvím sponzoringových smluv a dalších partnerství proudí od Fortuny zpátky do sportu každoročně stovky milionů korun. Sázkové kanceláře se v uplynulých letech v Česku staly klíčovým a těžko nahraditelným zdrojem financování celého odvětví.

Partner, na kterého je spolehnutí

Férovost a spolehlivost přinášíme do každého partnerství, nejen v businessu, ale i tam, kde je to potřeba

Silný partner českého sportu

Fortuna je odjakživa spojena se sportem, konečně naprostá většina kursových sázek, kterým se společnost věnuje, směřuje právě na výsledky sportovních událostí. Většinu zákazníků tedy tvoří fanoušci a je tedy logické, že se firma v rámci sportů, lig a soutěží snaží prezentovat. Prostřednictvím sponzoringových smluv a dalších partnerství díky tomu proudí od Fortuny zpátky do sportu každoročně stovky milionů korun. Sázkové kanceláře se v uplynulých letech v Česku staly klíčovým a těžko nahraditelným zdrojem financování celého odvětví.

Zodpovědné partnerství, páteř obchodní sítě

Vedle onlinu a vlastních poboček je dnes zásadním prodejním kanálem Fortuny také široká síť partnerských provozoven. Na pět set jich je rozeseto do všech koutů republiky a díky programu FORTUNA:PARTNER se mohou jejich provozovatelé těšit z konkurenční výhody plynoucí z rozšíření vlastních služeb o sázkové produkty. Od podpisu smlouvy, přes dodání technologií až po spuštění do ostrého provozu přitom neuběhne ve většině případů jediný měsíc.

Dobrých skutků není nikdy dost. Fortuna je generálním partnerem spolku ALSA

Sázková kancelář Fortuna se dobročinným aktivitám věnuje dlouhodobě už od svých počátků. V minulosti podporovala Běh pro Paraple, Konto Bariéry či Sportovní klub vozíčkářů. Významným projektem posledních let je podpora spolku ALSA, který pomáhá pacientům s nevyléčitelnou nemocí ALS neboli amyotrofickou laterální sklerózou.