Hrajme zodpovědně

Pravidla, která dodržujeme

18 let

až od tohoto věku je v Česku sázení povoleno

2017

je rok, od kdy většina sázkových produktů podléhá povinné registraci

3 miliony

je sankce, která hrozí v případě postoupení sázkového konta třetí osobě

Sázení je zábavou pro miliony lidí po celém světě. Ve výjimečných případech však může u některých lidí zaujetí pro hru přerůst v situaci, kterou odborníci nazývají jako problémové hráčství. Jsme připraveni investovat nejenom do produktů a technologií, ale stejně tak i do bezpečného prostředí. Naším cílem je navazovat a udržovat dlouhodobé vztahy s našimi zákazníky a nedílnou součástí takového partnerství je odpovídajícím způsobem upozorňovat na možná rizika a nabízet způsoby, jak jim efektivně předcházet.

Aktuálně k tématu zodpovědného hraní

Aby sázení a hraní bylo vždy a pro všechny bezpečnou zábavou

Systém včasné detekce problémového hraní

V České republice mají sázkové kanceláře, například z důvodu povinné registrace a jiných zákonných povinností, k dispozicí řadu dat a informací. To, podobně jako v dalších západních zemích, otevřelo prostor pro vývoj a aplikaci sofistikovaných nástrojů, které mohou naprosto cíleně a ve správný čas identifikovat potenciální problematické chování sázkařů a správně na něj reagovat.

O čem je rizikové hraní

Sázení a hraní je zábavou, která má svá specifika. Ve výjimečných případech totiž může u některých lidí zaujetí pro hru přerůst v situaci, kterou odborníci nazývají jako problémové hraní. Cílem Fortuny je udržovat se svými zákazníky férový a dlouhodobý vztah, což je důvodem, proč v posledních letech investuje nejenom do produktů a zákaznického servisu, ale také do informačních a osvětových kampaní a moderních nástrojů, které dokážou zranitelnou skupinu hráčů účinně chránit.

Pomoc na dosah ruky

Je naprosto běžné si myslet, že to, o čem čteme v novinách nebo na internetu, se nás netýká. A platí to v podstatě všeobecně. Přesto si nikdo nemůže být úplně jistý, že právě on nespadá do zmiňovaných 3 % lidí, pro které může být sázení a hraní za určitých okolností rizikové. Proto pokud někoho začnou znepokojovat jeho návyky, kdy například hraní věnuje příliš mnoho času, utrácí za něj příliš mnoho peněz atp., měl by se se svojí obavou co nedříve svěřit a vyhledat odbornou pomoc.