Hrajme zodpovědně

Přínos společnosti

51% mužů
49% žen

Nabízíme vyvážené pracovní prostředí

300 m2 terasy pro odpočinek

Svobodně se nadechnout můžete i v práci

100 % nábytku z recyklátu

Udržitelnost pro nás není prázdný pojem

Vytváříme pracovní prostředí s respektem k lidem i k přírodě. Vedle využití moderních technologií je pro nás prioritou udržitelnost. Aktivně se staráme o rozvoj a vzdělávání našich zaměstnanců, chceme, aby Fortuna přinášela zábavu nejen svým klientům, ale také těm, kteří pro ni pracují. V DNA Fortuny je hluboce zakořeněný sport. Soutěživost, pohyb a aktivita je tak tradiční a nedílnou součástí celé firemní kultury.

O práci ve Fortuně

Příležitost, zodpovědnost, nasazení, ale i zábava a životní pohoda

Lidé pro firmu, firma pro lidi

Není tajemstvím, že Fortuna je tradiční česká značka, která nedávno oslavila kulaté výročí 30 let od svého založení. O čem se ale až tolik nemluví je, že se uvnitř firmy začínají objevovat zaměstnanci, kteří podobné jubileum, tedy 30 let ve Fortuně, mohou slavit také. Posláním Fortuny je přinášet zábavu, a to jak svým klientům, tak i zaměstnancům. Součástí každého fungujícího svazku je ale spolupráce, rozvoj a vzdělávání. Ve Fortuně není výjimkou, že se lidé i třeba z pobočky postupně vypracují až do nejužšího vedení.

Práce na pobočce – zodpovědnost, nezávislost, příležitost

Od Chebu až po Karvinou, díky husté síti vlastních poboček nabízí Fortuna pracovní příležitosti napříč celou republikou. Ruku v ruce se svými domovskými pobočkami představují zaměstnanci retailu reálnou tvář Fortuny a leckdy jsou prvním kontaktním místem pro klienty. Zodpovědný vztah se zaměstnanci na pobočkách je tak základním předpokladem k získání spokojených zákazníků. Retailový tým je v rámci Fortuny nejpočetnějším, což ale nikterak nebrání tomu, aby o každého jednotlivce bylo náležitě postaráno.

Technologická firma, ale v pohybu!

Že se sázkové kanceláře v době moderních technologii a IT systémů neobejdou bez armády programátorů, vývojářů, projekťáků a online markeťáků by snadno mohlo vzbudit dojem, že do Fortuny si zaměstnanci přijdou sednout na zadek, dají si kafe, meeting, ťukají do počítače a hotovo. Pravdou ale je, že nic není vzdálenější realitě. Fortuna je firma, která má sportovní DNA, což vychází z podstaty jejího businessu. Soutěživost, pohyb a aktivita je tradiční a nedílnou součástí celé firemní kultury.