Hrajme zodpovědně

Systém včasné detekce problémového hraní

V České republice mají sázkové kanceláře, například z důvodu povinné registrace a jiných zákonných povinností, k dispozicí řadu dat a informací. To, podobně jako v dalších západních zemích, otevřelo prostor

Práce na pobočce – zodpovědnost, nezávislost, příležitost

Od Chebu až po Karvinou nabízí Fortuna díky husté síti vlastních poboček pracovní příležitosti napříč celou republikou. Ruku v ruce se svými domovskými pobočkami představují zaměstnanci retailu reálnou tvář Fortuny a leckdy jsou prvním kontaktním místem pro klienty. Zodpovědný vztah se zaměstnanci na pobočkách je tak základním předpokladem k získání spokojených zákazníků. Retailový tým je v rámci Fortuny nejpočetnějším, což ale nikterak nebrání tomu, aby o každého jednotlivce bylo náležitě postaráno.

240 zaměstnanců na pobočkách.

35 hodin týdně při plném pracovním úvazku.

5 dní navíc nad rámec zákonné dovolené.

3členný tým, který se věnuje trénování, vzdělávání a profesnímu rozvoji.

24/7 Help Desk k dispozici zaměstnancům poboček pro řešení jakýchkoliv potíží.

Rychlé zaškolení je samozřejmostí. Po pár dnech jsou všichni připraveni obsluhovat pobočku bez asistence a na pracovišti se stávají svými pány. V případě problémů je k dispozici oblastní manažer, řešit nenadálé situace pomůže call centrum 24/7. O profesní rozvoj se stará trenérský tým, který se věnuje instruktážím nebo vzdělávání ušitému každému na míru. A to nejen v oblasti komunikace s klienty a prodejních dovedností, ale i ve věci produktových a dalších užitečných znalostí.

Díky modernizaci dnes pracuje většina zaměstnanců v novém, designově čistém prostředí, které je vybaveno pokročilými technologiemi. Při plném pracovním úvazku a zkrácené pracovní době pětatřiceti hodin navíc v režimu krátkého a dlouhého týdne nechybí čas pro rodinu a koníčky. A pro ty, kteří se rádi posouvají, nemusí být pobočka konečnou stanicí. Ve Fortuně není výjimkou, že se lidé z poboček propracovali až do nejužšího vedení.

Variabilní hodnocení závislé na výkonu a osobnímu přístupu doplňuje široká škála zaměstnaneckých benefitů. Slevy u obchodních partnerů, volné vstupenky na sportovní a kulturní akce, karta MultiSport, stravenkový paušál nebo pět dní nad rámec zákonné dovolené.

V neposlední řadě se na pravidelné bázi koná celorepubliková tradiční zaměstnanecká soutěž Rychlé prsty v rychlosti zadávání tiketů do pokladny. Z té si výherci odnáší kromě zážitku také putovní pohár a příjemné finanční ohodnocení.