Hrajme zodpovědně

Systém včasné detekce problémového hraní

V České republice mají sázkové kanceláře, například z důvodu povinné registrace a jiných zákonných povinností, k dispozicí řadu dat a informací. To, podobně jako v dalších západních zemích, otevřelo prostor pro vývoj a aplikaci sofistikovaných nástrojů, které mohou naprosto cíleně a ve správný čas identifikovat potenciální problematické chování sázkařů a správně na něj reagovat.

Daňové prostředí v Česku není pro sázkové firmy žádný šlágr

Proti tomu, že by sázkové a herní společnosti v Česku měly podléhat přiměřenému sektorovému zdanění, lze těžko něco namítat. Pravdou je, že tuzemská legislativa je jednou z nejpřísnějších, a to jak v otázkách samotného provozování, tak i ve smyslu daňového zatížení. Výkřiky typu „je potřeba zdanit hazard“, nebo „musíme více regulovat hazard“ jsou důsledkem buď naprosté neznalosti, nebo vědomé a účelové popíráním reality.

Reklama na sázení má být reklama na sázení

Sázkový a herní trh je trh jako každý jiný. V Česku působí tradiční silné i nové ambiciózní společnosti, kdy každý chce získat své místo na slunci nebo posílit svoji pozici. Klasická reklama je tak vedle sponzoringových aktivit běžnou součástí komunikace sázkových firem. Fortuna v tom směru není výjimkou. V rámci zadávání i exekuce reklamních kampaní každopádně vedle zákonných pravidel ctí i zásady etické. Správný přístup k marketingu je konečně i nedílnou součástí kodexu zodpovědného provozovatele, který představil Institut pro regulaci hazardních her (IPRH) a Fortuna se zavázala jej dodržovat.

Vítejte v budově Churchill, kde je Fortuna doma

Od května 2020 je kancelářský komplex Churchill II místem, kde se v rámci Fortuny odehrává vše důležité. Moderní budova třídy AAA je už od základního kamene postavena s ohledem na celkovou udržitelnost a enviromentální šetrnost. Díky tomu se může pyšnit zelenou certifikací nízkoenergetických budov na nejvyšší úrovni LEED GOLD, která potvrzuje dosažení vysokých požadavků v oblastech zdravého životního prostředí. Získání tohoto mezinárodně uznávaného certifikátu potvrzuje to, že projekt Churchill myslí nejen na životní prostředí, ale také na pracovní podmínky, které pozitivně ovlivňují výkonnost zaměstnanců.

5 pater kanceláří vybavených nejmodernějšími technologiemi.

300 m2 terasy pro pracovní schůzky nebo odpočinek.

100 % recyklátu bylo použito na všechny židle a křesla v našich kancelářích.

42 LED panelů ve 42 zasedacích místností.

3 mezinárodní ceny získaly naše kanceláře.

Budova Churchill

Zdravý interiér

S ohledem na maximální enviromentální odpovědnost byly při návrhu interiéru použity přírodní „dlouhotrvající“ materiály jako dřevěné podlahy a desky. Nábytek, jako židle, křesla nebo akustické obklady, jsou vyrobeny ze 100 % recyklátu. Koberce pak s certifikací zero carbon emission. Zaměstnancům je permanentně k dispozici multifunkční terasa s jedinečným výhledem na Prahu, která poskytuje prostor jak na práci, tak pro oddech a zábavu.

Řešení filtrace pitné vody z běžné vodovodní sítě přináší výrazný ekologický, ekonomický, a také zdravotní dopad. Kanceláře jsou zároveň vybaveny vyspělými čidly pro měření a regulaci ideální teploty, monitorují obsah CO2 s možností automatizovaného zvýšení přísunu kyslíku. Rekuperace je samozřejmostí, na rozdíl od jiných budov je ale možné i běžné otevírání oken.

Ideální pracovní podmínky nabízí komplexní AV/TV řešení od americké firmy Crestron – videokonference, bezdrátové řešení, vyspělý rezervační systém s touchscreens. Vše plně integrováno se stávajícími systémy Microsoft (Office, Outlook, Teams atd.). Konferenční řešení v otevřeném prostoru s inteligentní kamerou nebo digitální interní komunikace Microsoft Surface Hub 2.

Kvalita budovy i vysoce nadstandardní pracovní podmínky jsou podloženy ziskem domácích i mezinárodních ocenění. Ve velmi krátké době získaly kanceláře Fortuny cenu German Design Award 2022 Best of Year Awards 2021 a Crestron Europe Integration Awards 2021.